Gorzów: Kayah

i

Autor: Ja Fryta Kayah w sobotę w gorzowskim amfiteatrze.

Gorzów: "Supermenka" w sobotę w amfiteatrze

2020-08-28 11:25

Kayah wystąpi przed gorzowską publicznością. Jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej zaśpiewa swoje przeboje w sobotę w amfiteatrze. Organizatorzy przypominają o przestrzeganiu zaleceń sanitarnych związanych z COVID-19.

„Supermenka”, „Testosteron”, „Po co” - Kayah wystąpi w Gorzowie. Jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej zaśpiewa w sobotę (29.08) w amfiteatrze. Kayah ma na swoim koncie 9 płyt. Współpracowała z takimi artystami jak Goran Bregović, Grzegorz Hyży, Renata Przemyk. W styczniu tego roku premierę miała piosenka „Ramię w ramię”, którą zaśpiewała wspólnie z Viki Gabor. Ze względu na panującą pandemię bilety kupicie wyłącznie on-line.

Wchodzimy na stronę Abilet i kupujemy bilet. Potem wchodzimy na stronę Miejskiego Centrum Kultury drukujemy znajdujące się tam oświadczenie, wypełniamy je i przy wejściu na amfiteatr zostawiamy pracownikowi MCK - mówi Hanna Błauciak, dyrektor MCK, organizator.

Gorzów: amfiteatr

i

Autor: SG Wchodząc na koncert musimy mieć ze sobą bilet i oświadczenie.

Koncert odbędzie się w sobotę w ramach cyklu „Miej Czas na Koncerty”, w amfiteatrze o godz. 20.00. Na zakończenie wakacyjnego grania 5 września wystąpi Maria Peszek.

Ennio Morricone, John Williams, a może Vangelis - kto jest najlepszym kompozytorem muzyki filmowej? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Który z kompozytorów jest znany ze współpracy z reżyserem Sergiem Leonem?