Gorzów: dj

i

Autor: Paweł Jaworski Organizatorzy warsztatów zapewniają profesjonalny sprzęt.

Gorzów: Produkcja muzyki z Pozytyvką

2020-08-27 14:25

Kolejna odsłona Letniej Pozytyvki, czyli warsztaty dla osób zainteresowanych muzyką elektroniczną. W piątek i sobotę (28 i 29.08) w Parku Róż będzie można dowiedzieć się jak produkować muzykę. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Letnia Pozytyvka wieczorową porą. Jak produkować współczesną muzykę elektroniczną dowiesz się na bezpłatnych warsztatach w Gorzowie. Były już zajęcia dla DJ-ów, teraz będzie można poznać podstawy produkcji muzyki z wykorzystaniem syntezatorów, samplerów oraz innych instrumentów.

Zaprosiliśmy do ich prowadzenia doświadczonych muzyków, producentów, jeżeli chodzi o muzykę elektroniczną, bardzo znanych w Polsce. Będzie to Kuba Sojka i kolega z Warszawy MANOID. Odpowiedzą na wszelkie pytania zarówno osób początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych - mówi Paweł Jaworski, organizator.

Gorzów: dj

i

Autor: Paweł Jaworski W piątek i sobotę uczestnicy warsztatów dowiedzą się jak produkować muzykę.

Warsztaty pierwotnie miały odbyć się w Parku Róż. Ze względu na pogodę przeniesiono je do klubu MagnetOffOn, który mieści się w Łaźni Miejskiej. W piątek (28.08) zajęcia startują o godz. 17, natomiast w sobotę (29.08) o 12. Udział w warsztatach jest darmowy.

Ennio Morricone, John Williams, a może Vangelis - kto jest najlepszym kompozytorem muzyki filmowej? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Który z kompozytorów jest znany ze współpracy z reżyserem Sergiem Leonem?