Gorzów: schronisko dla zwierząt

i

Autor: SG 10 psów czeka na tymczasowy dom.

Gorzów: Przygarnij psa, w "Azorkach" rusza remont

2020-08-26 18:10

Lada dzień ruszy remont boksów w schronisku przy ul. Fabrycznej. Problemem jest to, że jest tam jeszcze 10 psów. Schronisko apeluje do ludzi dobrej woli, żeby przygarnęli zwierzęta na czas prowadzonych prac.

Gorzowskie schronisko nadal apeluje o pomoc. Przygarnijcie pieski na czas remontu. Na tymczasową adopcję czeka jeszcze 10 psiaków. Na dniach ruszy remont 25 boksów, w których przebywają. Schronisko nie ma miejsca, żeby przekwaterować zwierzęta. Jeżeli się zdecydujecie pies przebywać będzie u was około 3 miesięcy.

Na początku listopada ma być koniec tego remontu, więc to okres około 3 miesięcy. Domy tymczasowe, ale najlepiej domy stałe. Teraz jest okres wakacyjny bardzo trudny dla zwierząt. Adopcje w tym sierpniu bardzo wolno nam idą - mówi Izabela Kunicka, kierowniczka schroniska Azorki.

Gorzów: schronisko dla zwierząt

i

Autor: SG Boksy dla psów jeszcze przed remontem.

W razie potrzeby pracownicy dostarczą karmę lub zapewnią pomoc weterynaryjną. Remont schroniska miał rozpocząć się w poniedziałek (24.08). Roboty jeszcze nie ruszyły. Boksy w środkowej części schroniska zostaną gruntownie przebudowane. Wymienione zostaną dachy, a teren podniesiony, żeby woda nie zalewała psich legowisk. Koszt prac to 160 tys. zł.​Szczegóły na facebook'u Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom "Azyl".​

Czy rozpoznasz zwięrzę po jego fragmencie? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego. Na zdjęciu jest:
zebra