grand prix gorzów

i

Autor: FB Gorzów

Gorzów: Strefa kibica na Grand Prix znów będzie, ale nie przy stadionie

2022-05-05 12:32

Miasto we współpracy z organizatorem imprezy, czyli Stalą Gorzów, myśli już nad atrakcjami wokół czerwcowej imprezy (25.06). Miejsce spotkań dla fanów czarnego sportu przy okazji poprzednich turniejów w Gorzowie było przy stadionie żużlowym przy ulicy Śląskiej.

Tym razem ma zostać przeniesiona w inne miejsce i działać od piątku do niedzieli (24-26.06). O powodach takiego rozwiązania mówi Marta Liberkowska z Wydziału Promocji i Informacji gorzowskiego ratusza:

LUKSUSOWE AUTA GWIAZD TENISA [ŚWIĄTEK, FEDERER, NADAL, DJOKOVIC] | ESKA XD - Prosto z salonu #48

żeby ten naturalny ruch mieszkańców, którzy będą się przemieszczać pomiędzy poszczególnymi imprezami, również dotyczył strefy kibica. Nawet osób nie zainteresowanych bezpośrednio żużlem, ale żeby mieli świadomość, że jest święto żużla, że takie zawody w Gorzowie są organizowane i żeby po prostu mogli skorzystać z takiej oferty rekreacyjno-rozrywkowej.

Przypomnijmy - gorzowska runda Indywidualnych Mistrzostw Świata odbędzie się w sobotę, 25 czerwca. Na torze zaprezentuje się na pewno trzech zawodników gorzowskiej Stali: Bartosz Zmarzlik, Martin Vaculik i Anders Thomsen. Początek zawodów o godzinie 19.

QUIZ. Poznaj piosenkę po małym kadrze teledysku

Pytanie 1 z 15
Ten kadr pochodzi z teledysku do piosenki...
QUIZ. Pokazujemy tylko jedno ujęcie z teledysku. Odgadniesz, co to za piosenka?