Gorzów: gra

i

Autor: SG O.L.K.A.

Gorzów: Stowarzyszenie Novum rozdaje karciankę O.L.K.A.

2020-11-06 18:45

Postaw obywatelskich, społecznych można uczyć poprzez gry. Z takiego założenia wyszło gorzowskie Stowarzyszenie Novum. Stworzyli grę karcianą, którą może otrzymać każdy, kto chce w nią zagrać. Wystarczy zgłosić się do stowarzyszenia. Planowany wcześniej turniej nie dojdzie do skutku ze względu na pandemię.

Stowarzyszenie Novum rozdaje grę karcianą. Gra nazywa się O.L.K.A. i uczy postaw obywatelskich. Pierwotnie miała być rozdawana podczas turniejów organizowanych w klubie Jedynka. COVID zmusił stowarzyszenie do zmiany planów. Zamiast spotkań w klubie będą dwa lifey, w trakcie których zaprezentowana będzie gra i zasady rozgrywki. Osoby które chciałyby zdobyć OLKĘ powinny skontaktować się ze Stowarzyszeniem Novum, poprzez Facebooka. Grę otrzymamy za darmo, trzeba spełnić tyko jeden warunek.

Mianowicie, aby przesłać nam później zdjęcie zrobione podczas rodzinnych rozgrywek. Kiedy będziemy grali z bliskimi, przyjaciółmi, rodziną, żeby zrobić fotkę i przesłać do nas, żebyśmy zobaczyli, że rzeczywiście trafiła do graczy i że świetnie się bawią - mówi Mariusz Sobkowiak, prezes stowarzyszenia.

Gorzów: gra

i

Autor: SG Stowarzyszenie czeka na zdjęcia z rodzinnych rozgrywek.

Po grę można zgłaszać się do 18 listopada. Na ten dzień zaplanowany jest pierwszy life. Obywatelska Lubuska Karcianka Aleksandry, bo tak brzmi pełna nazwa gry, powstała dzięki środkom z urzędu marszałkowskiego.

Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?

Pytanie 1 z 1
Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?