Warta Gorzów

i

Autor: Stefan Kasprzyk / Warta Gorzów Facebook.com Warta szykuje się do startu w III lidze i gra mecz ze Stilonem (fot. archiwum)

Gorzów: Stilon i Warta zagrają w lipcu! Zapadły decyzje w sprawie rozgrywek piłkarskich

2020-05-19 18:05

Lubuski Związek Piłki Nożnej podał datę wznowienia rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim. Wiadomo także kiedy odbędą się pierwsze mecze w IV lidze. Na decyzję czeka jeszcze III ligowa Warta Gorzów.

18 lipca rozegrane zostaną mecze 1/8 finału rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim.. Oba gorzowskie kluby piłkarskie zagrają mecze wyjazdowe. Warciarze zmierzą się z a-klasowymi Błękitnymi Lubięcin. Stilon w Skwierzynie zagra z IV-ligową Pogonią.

Ćwierćfinały odbędą się cztery dni później, półfinały zaplanowano na 29 lipca. Zwycięzca zostanie wyłoniony 12 sierpnia w Zbąszynku. Stilon będzie bronił wywalczonego trofeum w ubiegłym roku.

COŚ DOBREGO #21

Z kolei rozgrywki IV-tej ligi i niższych w województwie lubuskim rozpoczną się 15 lipca. Stilon chce wygrać IV ligę i wywalczyć awans do wyższej klasy.

Do rozgrywek w III lidze szykuje się Warta Gorzów. Kiedy pierwsze mecze? Nie wiadomo. Decyzję podejmie w porozumieniu kilka związków wojewódzkich bo to rozgrywki na szczeblu centralnym.

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 17
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?