Trening rozpoczął się punktualnie w samo wtorkowe popołudnie.

i

Autor: Katarzyna Kulewska Trening rozpoczął się punktualnie w samo wtorkowe popołudnie.

Gorzów: Stalowcy wreszcie wyjechali na trening na Jancarzu!

2021-03-30 14:06

Stało się. Żużlowcy Stali wreszcie wyjechali na swój pierwszy tegoroczny trening na Jancarzu. W jazdach brali udział wszyscy juniorzy żółto-niebieskich, a także część seniorów m.in. z Andersem Thomsenem, Martinem Vaculikiem i Rafałem Karczmarzem na czele.

Na wtorkowym treningu zabrakło m.in. Bartka Zmarzlika i Szymona Woźniaka, którzy w Bydgoszczy startują w Kryterium Asów, a także Marcusa Birkemose. Z pierwszego treningu zadowolony był Wiktor Jasiński. - Jestem szczęśliwy, że wreszcie mogłem potrenować na Jancarzu. Dużo czasu do ligi nie ma, dlatego każda jazda jest na wagę złota - mówi 21-letni młodzieżowiec żółto-niebieskich. 

Udział w pierwszym treningu wzięła większość Stalowców.

i

Autor: Katarzyna Kulewska Udział w pierwszym treningu wzięła większość Stalowców.

Gorzowianie w ostatnich dniach trenowali na torze w Ostrowie. Nie mogli jeździć po Jancarzu, bo w związku z pracami przy rozbudowie lóż - ważność straciła licencja toru. Udało się ją odzyskać dopiero w poniedziałek 29.03.

Żużlowcy korzystali z ładnej pogody i odbyli we wtorek dwie sesje treningowe.

i

Autor: Katarzyna Kulewska Żużlowcy korzystali z ładnej pogody i odbyli we wtorek dwie sesje treningowe.

Po treningach przyjdzie czas na pierwsze tegoroczne sparingi. W czwartek (01.04) Stalowcy udadzą się do Torunia na mecz z Apatorem. W piątek (02.04) natomiast gorzowianie mają - jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy - odjechać test-mecz na własnym obiekcie z ekipą Sparty Wrocław. W niedzielę (04.03) żółto-niebiescy rozpoczną z kolei zmagania ligowe meczem z Unią w Lesznie.

Don Kasjo przed FAME MMA 10 | Koloseum

Typowe teksty rodziców. Na pewno nie raz je słyszałeś! Potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 16
Nie siedź na betonie, bo dostaniesz...