reczni z Chrobrym

i

Autor: foto. Chrobry Głogów

Gorzów: Stalowcy sparowali z super ligowcem

2021-01-11 11:36

​Po doświadczenie i naukę. TL Ubezpieczenia Stal Gorzów po pierwszym w tym roku meczu. Stalowcy w pierwszym sprawdzianie zagrali z super ligowym Chrobrym Głogów.

Mecz był towarzyski ale głogowianie nie potraktowali go ulgowo i zagrali najsilniejszym składem. Nic dziwnego że niespodzianki nie było i Chrobry wygrał 43 do 34. Blamażu jednak też nie bo stalowcy długo grali jak równy z równym uważa Aleksander Kryszeń , który na super ligowych parkietach spędził kilkanaście sezonów.

Mówi Aleksander Kryszeń zawodnik TL Ubezpieczenia Stali Gorzów:
stal chrobry 2

i

Autor: foto. Chrobry Głogów

Ważniejsze w tym meczu było sprawdzenie ustawień obronnych na tle rywala zdecydowanie silniejszego niż którykolwiek I ligowiec i to się udało. Trener stalowców już wyciągnął wnioski po meczu z Chrobrym Głogów i w ustawieniu zespołu właśnie w obronie od pierwszego meczu nastąpią zmiany.

Mówi Oskar Serpina trener TL Ubezpieczenia Stali Gorzów:

Do pierwszego ligowego meczu z Grunwaldem w Poznaniu pozostało już tylko 19 dni. Przed nim jeszcze jeden sparring tym razem z II ligowym ZEW Świebodzin już w najbliższa sobotę.

Z jakiego języka pochodzi to słowo? Komplet punktów to marzenie! Z pewnością się pomylisz

Pytanie 1 z 7
Jaki to język? Blümerant
SMOKE UNITY - trening drifterów na lotnisku w Broczynie

"Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!"