Wyprzedaże w Tarnowie. Gdzie są najlepsze wiosenne promocje?

i

Autor: Michał Jarmoluk/cc0/pixabay

Gorzów: Sprzedawcy kuszą cenami. Warto sprawdzić, czy ceny są faktycznie atrakcyjne

2022-12-30 15:05

W sklepach poświąteczne wyprzedaże. Można teraz coś kupić w fajnej cenie, ale nie ma się co z tym spieszyć. Dobrze przejrzeć inne oferty – radzi rzecznik konsumentów.

Poświąteczne wyprzedaże kuszą, ale podchodźmy do nich z chłodną głową - radzi gorzowski rzecznik konsumentów. Dopiero co kupowaliśmy prezenty pod choinkę, a już gorzowskie sklepy kuszą promocjami i super okazjami. To dobry moment, żeby faktycznie coś taniej kupić, ale nie dajmy się nabrać na sztuczki sprzedawców. Warto sprawdzić, czy to faktycznie taka korzystna oferta.

Warto korzystać z wszelkich porównywarek cen, sprawdzajmy oferty w rożnych sklepach, u różnych sprzedawców. Trzeba pamiętać, że jeżeli dokonuje się zakupu w sklepie stacjonarnym, to z zasady zwrotu w nim dokonać nie można - mówi Marta Petelska, z biura miejskiego rzecznika konsumentów w Gorzowie.

Co innego kiedy kupujemy w sklepie on line. Wtedy mamy 14 dni na zwrot towaru i nie musimy podawać powodu. W razie kłopotów warto skorzystać z pomocy specjalistów. Biuro rzecznika konsumentów mieści się przy ul. Łokietka 22 w Gorzowie.

QUIZ. Najbardziej irytujące wątki polskich seriali 2022. Prawdziwy fan rozpozna co najmniej 7!

Pytanie 1 z 13
Kiedy trafił za kratki w "M jak miłość" fani Izy i Marcina odetchnęli z ulgą. Niestety, nie na długo...