Gorzów grizzlies

i

Autor: archiwum Grizzlies Gorzów. Zajęcia Grizzlies Gorzów na orliku przy SP 13.

Gorzów: Spróbuj sił w Grizzlies. Drużyna futbolu amerykańskiego ogłasza nabór

2021-03-20 14:29

Gorzowskie Grizzlies szukają osób, które chcą spróbować swoich sił w futbolu amerykańskim. Nabór do drużyny juniorów i pierwszego zespołu odbędzie się w czwartek, 25 marca. Na orliku przy SP 13 chętni przejdą przez NFL Combine Drills.

Chcesz się przekonać na własnej skórze czym jest futbol amerykański? Gorzowskie Grizzlies ogłaszają nabór. Rekrutacja odbędzie się 25 marca na orliku przy Szkole Podstawowej nr 13. Trzeba zabrać ze sobą strój sportowy i buty, tzw korki. Grizzlies szukają juniorów, czyli chłopców w wieku od 14 do 18 lat i seniorów do uzupełnienia pierwszego zespołu. Wystarczy być ogólnie sprawnym i mieć dużo chęci.

Trzeba się przygotować na solidny wycisk - mówi Michał Chudy prezes Stowarzyszenia Futbolu Amerykańskiego Grizzlies. - Mamy 5 zadań, tzw drill-i, ćwiczeń NFL Combine, to nasza standardowa procedura rekrutacyjna, gdzie badamy wydolność danego zawodnika, zwrotność, jego siłę i szybkość. Pozwala nam to określić w jakim późniejszym procesie będziemy mogli go szkolić.

Początek naboru zaplanowano na godzinę 19.00. Gorzowski klub zachęca do treningów wszystkich zainteresowanych. Szczegóły znajdziecie na Facebooku klubu.

Drużyna futbolu amerykańskiego działa w naszym mieście od kilku lat, ale ostatnio miała przerwę. Mecze odbywały się m.in. na stadionie Stali, teraz popularne niedźwiadki będą mieć własny obiekt w Małyszynie.

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...