gorzów wyapdek 4-latek 1

i

Autor: kb Znicze i maskotki w miejscu wypadku przy 30 Stycznia.

Gorzów: Sprawca śmiertelnego potrącenia 4-latka przyznał się do winy. Będzie areszt?

2021-10-12 15:33

We wtorek (12.10) w gorzowskiej prokuraturze przesłuchiwano mężczyznę, który wjechał w chłopca w centrum miasta przy ul. 30 Stycznia. Chwilę przed zderzył się z bmw. Całe miasto jest zbulwersowane i komentuje tragedię.

Podejrzanemu za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym oraz za ucieczkę z miejsca zdarzenia grozi do 12 lat więzienia. Rozpędzony chevrolet potrącił chłopca, który stał na chodniku, przy przejściu dla pieszych. Dramat rozegrał się na oczach ojca.

- 38-latek przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. O nich nie informujemy, bo musimy je najpierw zweryfikować. Zapadła decyzja o złożeniu wniosku o tymczasowy areszt na trzy miesiące. Trafi on do sądu w środę rano (13.10) i prawdopodobnie w ten sam dzień zostanie rozpatrzony - przekazał Łukasz Gospodarek, rzecznik prokuratury w Gorzowie.

gorzów wypadek 4-latek 2

i

Autor: materiały Lubuska Policja Podejrzany przynał się do winy.

Dramat zbulwersował gorzowian, którzy pod kamienicą przy ul. 30 Stycznia zapalają znicze i kładą maskotki. Na drzwiach zawieszono krzyż. Słychać takie głosy - wszystko przez brawurę, ja mieszkam w pobliżu i ciągle piszczą opony, kółka wykręcają, co nie wyrabiają; ograniczenie jest do 40 km/h a jeżdżą zdecydowanie szybciej.

Przypomnijmy- w niedzielę (10.10) w centrum Gorzowa 38-latek wjechał w chłopca, który z rowerem stał na chodniku oraz w ścianę kamienicy. Wysiadł z auta i uciekł. Wolnością cieszył się niecałą dobę.

Zatrzymanie mężczyzny, który śmiertelnie potrącił 4-latka

Najśmieszniejsze nazwy potraw - zgadniesz czym są?

Pytanie 1 z 16
Gzik to...