Gorzów: Poranek

i

Autor: Tozial

Gorzów: Ślisko na drogach. Od jutra też utrudnienia na Fabrycznej

2021-12-07 7:34

Wczoraj temperatura wahała się w okolicach zera, więc trochę śniegu zdążyło stopnień. Dzisiaj z kolei przez cały dzień przymrozek, więc może być naprawdę ślisko na drogach. Mam też ważne informacje dla mieszkańców Zawarcia.

Od jutra utrudnienia na Fabrycznej (08.12). Zamknięty zostanie fragment przy skrzyżowaniu z Towarową. Jest to związane z pracami przy sieci wodociągowej pod mostem kolejowym. Wyznaczono objazdy przez Wawrzyniaka i Śląską. Inaczej też pojedzie komunikacja miejska. Będą przystanki tymczasowe. Prace mają potrwać do piątku. Więcej na poniższej grafice.

Gorzów: Fabryczna

i

Autor: UM Gorzów Wielkopolski
SKOKI NARCIARSKIE. Wszystko o Polakach | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #37

Trzeba uważać na remontowanej Chrobrego i fragmencie Jagiełły. Wciąż kierowcy, zwłaszcza ci spoza Gorzowa potrafią się gubić. Zgodnie z przewidywaniami remont ulicy Bolesława Chrobrego jeszcze trochę potrwa, ale przy Arsenale pojawiła się już nawierzchnia.

Trwa remont na Olimpijskiej. Auta mogą korzystać z ulicy, ale ruch w trakcie prac jest sterowany ręcznie, a prędkość ograniczona do 30 km/h. Potrafią się tworzyć zatory w tamtym miejscu.

Wciąż sporo remontów w naszym mieście. Zamknięty jest fragment Teatralnej od Ogrodowej do Szpitalnej. Tak już zostanie. Ruch będzie przekierowany na wciąż budowany nowy fragment Spichrzowej. Drogowcy wciąż pracują także chociażby na Słonecznej, czy Długosza. Nowe rondo z kolei mamy na skrzyżowaniu Kombatantów z Szarych Szeregów.

Zimno dzisiaj przez cały dzień. Rozkręca się zimowa otoczka na nieco ponad dwa tygodnie przed świętami. Śniegu dzisiaj co prawda nie dosypie, ale na drogach i tak trzeba uważać, może być naprawdę ślisko. Termometry w Gorzowie pokazują teraz -2/-3 stopnie. W najcieplejszym momencie dnia będzie -1. Odczuwalna jest jednak dużo niższa, może dobijać nawet do -8 stopni. Ciśnienie, tak jak wczoraj, nieco poniżej normy.

Dopasuj legendarny film do reżysera. Bez 11/15 nie pokazuj się w kinie

Pytanie 1 z 15
"Ojciec Chrzestny"