Zakupy spożywcze

i

Autor: Canva

ŚWIĘTO

Gorzów: Sklepy otwarte 11. listopada. Gdzie zrobisz zakupy w Święto Niepodległości?

2023-11-07 14:41

11. listopada w Polsce obchodzone jest Narodowe Święto Niepodległości. Jest to dzień ustawowo wolny od pracy, który w tym roku przypada na sobotę. W tym czasie większość sklepów, marketów i galerii będzie zamknięta. Sprawdziliśmy więc, gdzie 11. listopada będzie można zrobić zakupy.

Narodowe Święto Niepodległości 2023 obchodzone będzie w sobotę, a to oznacza, że szkoły, przedszkola czy urzędy i tak byłyby tego dnia nieczynne. Nieco inaczej jest jednak ze sklepami, które w soboty funkcjonują normalnie. Tym razem większość z nich będzie zamknięta, więc lepiej nie zwlekać z zakupami na ostatnią chwilę i zrobić je odpowiednio wcześniej.

Sklepy otwarte w Święto Niepodległości w Gorzowie

Jeśli zrobisz wcześniej zakupy, ale w sobotę nagle okaże się, że brakuje Ci ważnego produktu do przygotowania świątecznego obiadu, lub też pilnie potrzebujesz niezbędnych środków higienicznych - nie panikuj! Mimo tego, że sobota jest dniem ustawowo wolnym od pracy i traktowana jest jak każdy dzień świąteczny, to niektóre sklepy zostaną otwarte.

Chodzi przede wszystkim o mniejsze, osiedlowe sklepiki, które zgodnie z prawem mogą być otwarte, ale pod warunkiem, że za ladą stanie sam właściciel. To samo dotyczy m.in. Żabek. Działać też będą sklepy Lewiatan, Carrefour Express, InterMarche na Staszica. Zakupy będzie można zrobić także na stacjach benzynowych.

Tak w Gorzowie obchodzono Narodowe Święto Niepodległości w 2022 roku:

Sonda
Wolisz robić zakupy stacjonarne czy online?
Święto Niepodległości w bydgoskim Muzeum Wojsk Lądowych