gorzów mdk śląska 1

i

Autor: TogaHA Nowa siedziba MDK-u przy ul. Ślaskiej 20.

Gorzów: Sale gotowe, ale remont MDK-u jeszcze się nie zakończył [FOTO]

2021-09-13 15:13

Młodzieżowy Dom Kultury w nowej siedzibie przy ul. Śląskiej na Zawarciu. Choć prace jeszcze trwają, to od września artystyczne zajęcia w pracowniach dla dzieci ruszyły na pełnych obrotach. w budynku ćwiczą także dwa zespoły taneczne.

Gorzowski MDK zmienił adres w związku z tzw. Kwartałem Kultury, który powstaje przy Teatralnej. W nowym miejscu, czyli przy Śląskiej 20, trwa wykańczanie sal. Wykonawca pracuje od rana do godz. 14, a po południu na zajęcia wchodzą dzieci.

- Mamy dużo pomieszczeń, zdecydowanie więcej niż na Teatralnej. Każda pracownia ma po kilka sal dydaktycznych, są trzy sale taneczne przeznaczone dla zespołów oraz świetlicę, gdzie można nawet robić niewielkie imprezy. W związku z tm propozycja zajęć w przyszłości będzie szersza- wyjaśnia Krzysztof Szupiluk, dyrektor MDK-u.

gorzów mdk śląska 2

i

Autor: TogaHA Z drugiej strony budynku widać, że remont w toku.

Jeszcze do końca roku w planach jest modernizacja korytarzy i toalet. Całość ma być na miarę XXI wieku. Koszt prac to aktualnie 800 tysięcy złotych. Potem trzeba będzie zająć się elewacją budynku oraz boiskami czy siłownią pod chmurką. Mieszkania służbowe mają zostać zaadoptowane na pokoje gościnne.

Przypomnijmy- budynek przy Śląskiej po Zespole Szkół nr 12 jest duży, trzypiętrowy. Z kolei obiekt przy Teatralnej zajmą szkoły muzyczne.

Roxie Węgiel i jej pierwsze wykonanie hitu Ekipy Friza! [TYLKO U NAS]

Czy na pewno jesteś bystry? Na tych pytaniach łatwo się wyłożyć!

Pytanie 1 z 10
Morze Martwe to:
Plaża, ocean, morze / zdjęcie ilustracyjne