Gorzów: MOF

i

Autor: sg Skwierzyna dołączyła do MOF w lutym br.

Gorzów: Ruszyły konsultacje do strategii rozwoju MOF

2021-11-18 10:31

Masz jakiś pomysł na rozwój Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego? Możesz się nim podzielić z urzędnikami. Ruszyły konsultacje do strategii rozwoju tego projektu.

MOF zakłada współpracę Gorzowa z sąsiednimi gminami i miastami takimi jak Skwierzyna, Witnica, Strzelce Krajeńskie czy Kostrzyn. Wspólna walka o pieniądze z ZITów na inwestycje, które dotyczą naszego rejonu ma stać się dzięki temu łatwiejsza. Dlatego liczą się też głosy spoza Gorzowa. Mówi Wiesław Ciepiela z gorzowskiego magistratu:

EskaROCK Live! - Organek - Cały ten fejm

Konsultacje są po to, aby właśnie projekt strategii rozwoju jak najlepiej uwzględnił interesy zarówno mieszkańców naszego miasta, jak i naszych partnerów zgromadzonych w Miejskim Obszarze funkcjonalnym.

Konsultacje potrwają do 20 grudnia. Swoje opinie i pomysły będzie można przedstawić w trakcie spotkania, które odbędzie się 9 grudnia o 15:30 w gorzowskim urzędzie miasta. Na nim też strategię przedstawi instytut badawczy z Wrocławia, który zbadał możliwości rozwoju naszego regionu.

Pomysły można zgłaszać też telefonicznie, mailowo bądź przez pocztę tradycyjną. Dane kontaktowe znaleźć można na stronie gorzowskiego magistratu.

Młodzieżowe słowa roku 2021 - czy wiesz co oznaczają?

Pytanie 1 z 9
Co oznacza młodzieżowe słowo foliarz?