Gorzowska galeria NoVa Park w świątecznej oprawie

i

Autor: Przemysław Ciućka

Gorzów: Ruszają coroczne wyprzedaże. Gdzie szukać promocji?

2022-12-28 10:21

Koniec roku, to przede wszystkim nie tylko wielkie przygotowania do świętowania Nowego Roku, ale także czas promocji. Wielu mieszkańców z pewnością ruszy do galerii i punktów handlowych w poszukiwaniu niższych cen. Podpowiadamy, gdzie w Gorzowie można znaleźć promocje.

Promocje i wyprzedaże w Gorzowie. Gdzie są?

W Gorzowie jest bardzo dużo miejsc, gdzie pod koniec roku można znaleźć daną rzecz w okazyjnej cenie. Pomijając same markety, gdzie produkty spożywcze będą na promocji, to gorzowianie z pewnością udadzą się do galerii NoVa Park.

Centrum handlowe jest gotowe na przyjęcie większej ilości mieszkańców. W galerii widać już pierwsze oznaki promocji, bo liczne sklepy informują o nich na swoich witrynach. Podobnie jest także w Askanie.

Wyprzedaże w Gorzowie nie tylko stacjonarnie. Wyprzedaże internetowe

Wielu gorzowian unika wyjazdu do galerii i poszukuje wyprzedaży w internecie. Róbmy to jednak z rozwagą, bo zamiast prezentu może być stres i rozczarowanie. Gorzowski rzecznik konsumentów radzi, żeby sprawdzić sklep, w którym chcemy zrobić zakupy. Będziemy mieć pewność, że to faktycznie działająca firma, a nie ktoś, kto próbuje nas oszukać. Najłatwiej zrobić to zaglądając do regulaminu sprzedaży. Powinny tam być dane firmy.

- Najlepiej, żeby był podany numer NIP lub KRS. Mamy ogólnodostępne wyszukiwarki: Krajowy Rejestr Sądowy i Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej, gdzie wklepujemy numer KRS lub NIP i wtedy nam wyskakuje, czy taki przedsiębiorca istnieje - mówi Marta Petelska, z biura rzecznika konsumentów w Gorzowie.

Jeżeli nie ma regulaminu albo danych firmy, lepiej taki sklep ominąć szerokim łukiem.

Sonda
Czy korzystasz z wyprzedaży pod koniec roku?