gorzów park róż usterki 1

i

Autor: Fragles Nowe schody od ronda przy ul. Kosynierów Gdyńskich.

Gorzów: Rewitalizacja Parku Róż na ukończeniu, a już są usterki!

2022-01-28 18:15

Gorzowianie pilnie czekają na odnowiony park w centrum miasta, choć ich opinie są podzielone co do zmian. Ostatnie prace jeszcze trwają, a w pierwszym tygodniu lutego urzędnicy przystąpią do odbioru.

Już wiadomo, że wykonawca rewitalizacji parku Wiosny Ludów (zwanego potocznie parkiem Róż) będzie miał kilka elementów do poprawy. Chodzi m.in o źle pomalowane elementy architektury np. pergoli różanej czy schodów.

Ostatni termin zakończenia prac, który kilka razy był przesuwany, to poniedziałek (31.10). Urzędnicy szykują się do technicznych odbiorów inwestycji.

- Sprawdzany jest stan realizacji, dokumentowane są uwagi i zauważone usterki. Podczas odbiorów technicznych zostaną one przekazane wykonawcy, po to, by zostały naprawione lub wymienione- wyjaśnia Wiesław Ciepiela, rzecznik gorzowskiego ratusza.

gorzów park róż usterki 2

i

Autor: Fragles Widok na staw i tarasy.

Gorzowscy urzędnicy czekają także na pismo od wykonawcy o zakończeniu zadania wartego prawie 6 milionów złotych..

Przypomnijmy- pierwotnie roboty miały być zakończone pół roku temu. Rewitalizacja parku rozpoczęła się w grudniu 2020 roku. Są nowe ścieżki, schody, plac zabaw, a także fontanna czy część różana. Odmulono staw, przy nim powstały tarasy, jest nowe oświetlenie i toaleta.

ESKA XD #041 - MORSOWANIE, PRIME MMA, UNCHARTED, ACRAZE

Quiz. Jaki to był tydzień? [29 stycznia 2022]

Pytanie 1 z 10
Wielu klientów z oburzeniem zwróciło uwagę na nagły skok cen w wielu sklepach. Z czym mają związek te podwyżki?