Gorzów: schronisko dla zwierząt

i

Autor: SG

Gorzów: Remont schroniska - zaadoptuj tymczasowo psa

2020-08-17 11:47

15 psów ze schroniska pilnie potrzebuje nowego lokum. Za dwa tygodnie rusza remont ich boksów. Administratorzy placówki apelują, o przygarnięcie zwierząt na 3 miesiące. Osoby, które się zgłoszą mogą liczyć na pomoc schroniska.

Adoptuj psa na czas remontu w gorzowskim schronisku. 15 zwierzaków czeka na chętnych, żeby je przygarnąć na trzy miesiące. Za dwa tygodnie rusza remont boksów w Azorkach przy ul. Fabrycznej. W placówce nie ma wolnego miejsca, żeby przekwaterować psy na czas prac. Te są niezbędne i od dawna oczekiwane.

Boksy na środku schroniska były w najgorszym stanie łącznie z zadaszeniem - mówi Izabela Kunicka, kierowniczka schroniska Azorki w Gorzowie. - Była jesień, padał deszcz, to psy stały tam w wodzie. Ma być wszystko zrobione luksusowo. Będą drewniane dachy, mają być nowe boksy, furtki i siatki.

Gorzów: schronisko dla zwierząt

i

Autor: SG Schronisko Azorki (fot. archiwum).

Same boksy zostaną podniesione, żeby woda już ich nie zalewała. Na remont miasto wyda 160 tys. złotych. Osoby, które zdecydują się przygarnąć psa mogą liczyć na wsparcie schroniska w zakresie utrzymania czworonoga. W razie potrzeby pracownicy dostarczą karmę lub zapewnią pomoc weterynaryjną. Szczegóły na Facebook'u Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom „Azyl”.

Czy rozpoznasz zwięrzę po jego fragmencie? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego. Na zdjęciu jest:
zebra