Gorzów: Skatepark

i

Autor: mz Czy skatepark doczeka się rozbudowy (fot. archiwum)?

Gorzów: Radny chce przesunięcia środków na skatepark

2021-10-15 10:50

Czy miasto przesunie środki na rozbudowę skateparku ze starego rynku? Tego chciałby gorzowski radny Piotr Wilczewski z Koalicji Obywatelskiej. ​Budżet założony na ten przetarg był wyliczony na 420 tysięcy złotych.

Najniższa oferta? 1 mln 50 tys złotych. Radny Wilczewski będzie chciał jednak przekonać pozostałych gorzowskich rajców i prezydenta do przesunięcia na ten cel środków, które wcześniej rozplanowane były na remont starego rynku. Argumentuje sam zainteresowany:

Nie możemy na każdą propozycję wychodzącą ze środowisk młodzieżowych odpowiadać, że mogą się starać z Budżetu Obywatelskiego. Dzięki ich zawziętości udało się zdobyć mnóstwo środków na realizację inwestycji służących najmłodszym. Teraz kolej na zdecydowany ruch prezydenta w tym kierunku.

Przypomnijmy, na remont starego rynku przeznaczonych było około 800 tysięcy złotych. Zgłosił się wykonawca za nieco ponad milion i miasto postanowiło dołożyć brakującą kwotę. Po miesiącu jednak firma wycofała się z umowy i przetarg został unieważniony.

Którym typem osobowości jesteś?

Pytanie 1 z 8
Opisz swój charakter
MMA VIP 3 - Kto walczy? Kiedy będzie gala? ZAWODNICY | ESKA XD - Sportekspertka #33