Gorzów: GOT

i

Autor: SG W poniedziałek podpisano umowę na stworzenie nowej siedziby GOT.

Gorzów: Przy ul. Targowej powstanie nowoczesny inkubator przedsiębiorczości

2020-12-21 14:46

Gorzowski Ośrodek Technologiczny od 2022 roku mieścić się będzie przy ul. Towarowej. Powstanie tam nowoczesny inkubator przedsiębiorczości. Skorzystać z niego będą mogli ci, którzy mają pomysł na biznes, ale także osoby prowadzące już swoje formy. W GOT otrzymają fachowe wsparcie.

GOT przenosi się do Gorzowa. W biurowcu przy ul. Targowej powstanie nowoczesny inkubator przedsiębiorczości. 1000 m kw biur dla start-upów, młodych firm i freelancerów. Przygotowane będą dla nich biura z dostępem do nowoczesnych technologii IT, sala konferencyjna i laboratorium, a także biura cyfrowe. Inkubator ruszy w styczniu 2022 roku.

Zapraszamy każdego kto ma pomysł, myśli o firmie, potrzebuje wsparcia, zarówno infrastruktury, doradztwa, ale nie tylko. My jesteśmy po to, żeby każdy kto ma pomysł chciałby się nim podzielić, nie wie gdzie dalej pójść, czy ma możliwość wsparcia finansowego, to my zapraszamy - mówi Justyna Kmietowicz prezes Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego.

Ze Stanowic do budynku przy Targowej przeniesie się Gorzowski Ośrodek Technologiczny, który odpowiada za stworzenie inkubatora. Za takim rozwiązaniem optował prezydent Jacek Wójcicki.

Przede wszystkim będzie wreszcie w Gorzowie. Będzie bliżej mieszkańców, przedsiębiorców. Reakcja między gorzowskimi firmami a ośrodkiem technologicznym będzie taka codzienna. Na tym najbardziej mi zależało – mówi prezydent Gorzowa.

Gorzów: GOT

i

Autor: SG Wizualizacja przebudowanego budynku przy ul. Towarowej.

Budynek przy ul. Targowej zostanie przebudowany na potrzeby GOT-u. Inwestycję wykona gorzowska firma GOTECH. Koszt to 11 mln złotych, z czego 85 proc. stanowi dofinansowanie z urzędu marszałkowskiego.

QUIZ: Czy znasz tabliczkę mnożenia? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
2x6 to: