Gorzów: spacerownik

i

Autor: SG Spacerownik zawiera 6 tras po Gorzowie.

Gorzów: Przewodnik po mieście dla Niemców i Polaków

2021-10-13 10:42

Gorzów we współpracy z Frankfurtem nad Odrą wydał "Spacerownik po mieście". Wydawnictwo zawiera 6 tras, które pozwolą poznać Gorzów. Wydawnictwo jest dwujezyczne, skierowane do turystów z Niemiec, ale także do gorzowian.

Spacerownik po Gorzowie ma ściągnąć turystów z Niemiec. Wydawnictwo powstało w ramach projektu realizowanego wspólnie przez Gorzów i Frankfurt nad Odrą. Zawiera propozycje 6 tras spacerowych po Gorzowie. Każda z nich to kilkugodzinna wędrówka po gorzowskich parkach, obiektach sportowych, śladem historii czy pomników. Trasy są naniesione na plan miasta, każda zaznaczona jest innym kolorem, całość opisano po polsku i niemiecku.

Liczymy, że to wydawnictwo, które trafi do naszych gości zza Odry, do mieszkańców Frankfurtu nad Odrą, spowoduje że z tym spacerownikiem oni wrócą do Gorzowa przynajmniej 6 razy, żeby poznać miasto z perspektywy tych 6 rożnych tras - mówi Marta Liberkowska, dyrektor wydziału Informacji i Promocji.

Gorzów: spacerownik

i

Autor: SG

Goście z Frankfurtu podkreślają, że takiego przewodnika brakowało, bo niemiecki turysta lubi tego rodzaju gadżety. Spacerownik dostępny jest także dla gorzowian. Wystarczy pójść do wydziału promocji, który mieści się w dawnym Lamusie przy ul. Sikorskiego.

QUIZ: Znasz stan cywilny celebrytek?

Pytanie 1 z 6
Bella Thorne to...