Gorzów: dj

i

Autor: Paweł Jaworski Podobne warsztaty Stowarzyszenie Pozytyvka zorganizowało rok temu.

Gorzów: Pozytyvka i muzyczne warsztaty

2020-07-28 17:06

Chcesz być DJ-em, albo producentem? Stowarzyszenie Pozytyvka zaprasza na darmowe warsztaty. Pierwsze zajęcia odbędą się w piątek i sobotę (31.07 i 1.08) przy Schodach Donikąd, początek o godzinie 18.00.

Jak miksować, skreczować, produkować muzykę? Co można wycisnąć z czarnych winyli i gramofonów? Dowiesz się na bezpłatnych warsztatach w Gorzowie. Organizuje je Stowarzyszenie Pozytyvka i MCK. Pierwsza edycja „Letniej Pozytyvki” już w piątek i sobotę (31 lipca i 1 sierpnia). Zajęcia otwarte są dla każdego, niezależnie od wieku czy umiejętności. Ze względu na pandemię warto się wcześniej zarejestrować, ale nie jest to konieczne.

Warsztaty są dla wszystkich, zarówno dla tych, którzy dopiero chcą spróbować swoich sił z produkcją muzyki, albo miksowaniem – mówi Paweł Jaworski ze Stowarzyszenia Pozytyvka. - Warsztaty mamy podzielone na sekcje. Przykładowo będą zajęcia z miksowania płyt winylowych.

Gorzów: dj

i

Autor: Paweł Jaworski Warsztaty organizowane rok temu.

Będą również zajęcia dla dj-ów, którzy wykorzystują cyfrowe źródła muzyki. Organizatorzy zapewniają profesjonalny sprzęt. Darmowe zajęcia odbędą się w piątek i sobotę przy Schodach Donikąd, początek o godzinie 18.00. Kolejne edycje zaplanowano na koniec sierpnia (28 i 29.08) i połowę września (18 i 19.09).

Szczegóły znajdziecie na Facebooku Stowarzyszenia Pozytyvka.

Ennio Morricone, John Williams, a może Vangelis - kto jest najlepszym kompozytorem muzyki filmowej? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Który z kompozytorów jest znany ze współpracy z reżyserem Sergiem Leonem?