Gorzów centrum

i

Autor: TogaH Cykl "Dobry Wieczór Gorzów" ma ruszyć w maju.

Gorzów: Pożegnalne „Dobry wieczór” na Starym Rynku

2020-08-28 17:17

Cykl Dobry Wieczór Gorzów dobiega końca. Przed nami ostatni weekend z występami na Starym Rynku. Publiczność zobaczy Filary Jazz Big Band i widowisko muzyczne „A mury runą” w wykonaniu aktorów gorzowskiego teatru.

Ostatni weekend z Dobry Wieczór Gorzów. Na scenie przy katedrze wystąpi gorzowski Big Band i aktorzy teatru im. Juliusza Osterwy. Sobota (29.08) upłynie na jazzowo. Na Starym rynku wystąpi lokalni muzycy.

Wyjątkowe wydarzenie, dlatego że mało jest klubów, które mogłyby pochwalić się własnym Big Bandem - mówi Bogusław Dziekański szef klubu „Pod filarami”. - A u nas stworzyła się formacja Filary Jazz Big Band. Solistami w tym koncercie będzie Gosia Tutko, Magda Bańkowska, Grzegorz Turczyński – puzon, Bartek Pernal – oczywiście też na puzonie, Marek Konarski na saksofonie.

Gorzów centrum

i

Autor: TogaHa Cykl Dobry Wieczór Gorzów ma przyciągnąć turystów z Frankfurtu nad Odrą.

Sobotni koncert o godz. 19. Z kolei w niedzielę (30.08) muzyczne widowisko „A mury runą” poświęcony wydarzeniom sierpniowym 1980 roku. Na scenie wystąpią gorzowscy aktorzy, którzy zaśpiewają pieśni oparte na tekstach Ernesta Brylla i Jacka Kaczmarskiego. Niedzielne spotkanie o 17. Prawdopodobnie, że w przyszłym roku cykl imprez pod szyldem "Dobry Wieczór Gorzów" zostanie rozszerzony i trwać będzie od maja do września.​

Z którego miasta jest bliżej do Katowic? Masz 50 procent szans!

Pytanie 1 z 10
Z którego miasta jest bliżej do Katowic?