Ulica Piłsudskiego w Gorzowie

i

Autor: Screen: Google Street View

Gorzów: Poważna awaria wodociągów na ul. Piłsudskiego. Będą utrudnienia dla kierowców!

2023-01-26 12:00

W piątek 27 stycznia zostanie zamknięta jedna z głównych ulic w Gorzowie Wielkopolskim. Ma to związek z awarią wodociągów w tym rejonie miasta. Kierowców czekają utrudnienia.

Zamknięta ul. Piłsudskiego w Gorzowie. Będą objazdy

Już od piątkowego poranka (27.01) zamknięta będzie ulica Piłsudskiego w rejonie Domu Studenta. Ma to związek z poważną awarią wodociągów. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka dni.

W celu dojazdu do ronda Piłsudskiego, kierowcy będą zmuszeni do poruszania się ulicą Walczaka do ronda Ofiar Katynia, a następnie al. Ruchu Młodzieży Niezależnej. Od ronda Piłsudskiego do centrum miasta kierowcy pojadą tą samą trasą (al. Ruchu Młodzieży Niezależnej i ul. Walczaka). Objazd będzie dotyczyć także autobusów MZK.

- Informujemy, że w związku z awarią wodociągu w ciągu ulicy marsz. J. Piłsudskiego od dnia 27 stycznia 2023 r. (piątek) od około godziny 7:00 do odwołania nastąpi zmiana trasy linii nr 126 i 135. W kierunku Dekerta – Szpital od skrzyżowania ulic Walczaka i Piłsudskiego trasa przebiegać ulicami Walczaka i RMN (jak linii nr 107 i 125). W kierunku Os Staszica i Strefy od ronda Piłsudskiego autobusy pojadą al. RMN i ul. Walczaka. Na trasie objazdu obowiązują przystanki Widok (w kierunku Szpitala) i Stilonowa (w obu kierunkach), natomiast zawieszony zostanie przystanek GLS w kierunku Dekerta-Szpital - informuje gorzowskie MZK.

Sonda
Zamknięcie tej ulicy w Gorzowie uprzykrzy ci życie?