gorzów wypadek

i

Autor: PSz/Stoją ! Gorzów

Gorzów: Poranek na Walczaka z utrudnieniami

2022-02-03 7:34

Niemiła niespodzianka spotkała tych, którzy od 6:30 próbowali w Gorzowie przejechać przez rondo tymczasowe na wylotówce na Gdańsk. Doszło do kolizji, jak się okazało, nie aż tak groźnej, droga była przez krótki czas zablokowana.

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Walczaka w okolicach godziny 06:30. Doszło do wymuszenia pierwszeństwa na rondzie tymczasowym między stacją benzynową a strażą pożarną. Jedna kobieta trafiła do szpitala, uskarżając się na ból ręki. Droga przez jakiś czas była zablokowana, później służby wprowadziły ruch wahadłowy.

Pozostają też "standardowe" utrudnienia. Sporo remontów drogowych w Gorzowie czeka na ukończenie. Chociażby na Sikorskiego, Mieszka I, Długosza, czy Żwirowej i Owocowej i przy przedłużeniu Spichrzowej. Jeśli jednak na to by spojrzeć pozytywnie, to wszystkie te inwestycje mają zakończyć się jeszcze do połowy 2022 roku.

TOP 5 [AKTORZY VS GRY] UNCHARTED poza podium | ESKA XD - Hotplota #41

Kolejne duże inwestycje mogą zacząć się w drugiej połowie 2022 roku. Miasto planuje chociażby generalny remont i przebudowę ulicy Kosynierów Gdyński, i to praktycznie na całej długości. Przetarg jeszcze ogłoszony nie jest.

W budżecie odłożone są także środki na odnowienie zmasakrowanej ulicy Spichrzowej na fragmencie od Chrobrego do Hejmanowskiej. Szanse są także na rozpoczęcie potężnej inwestycji na północy Gorzowa. Ta miałaby odciążyć mocno z ruchu centrum. Więcej poniżej:

Chłodny poranek, reszta dnia już cieplejsza. O 8 nad ranem w Gorzowie na termometrach w okolicach zera. Temperatury później zakręcą się jednak w okolicach 5-6 stopni. Może trochę w Gorzowie popadać po godzinie 14, także lepiej zaopatrzyć się w parasol lub coś z kapturem.

Quiz. Czwartkowy test z geografii. Ekstremalnie trudny sprawdzian ze stolic. Nawet 7/15 będzie sukcesem!

Pytanie 1 z 15
Stolicą Kanady jest: