gorzów szpital senior

i

Autor: publicdomainpictures.net zdjęcie ilustracyjne

Gorzów: Poradnia geriatryczna znów będzie działać. Kiedy?

2021-10-18 15:47

Seniorzy w środy będą mogli korzystać z pomocy specjalistów gorzowskiego szpitala. Po przerwie związanej z pandemią- poradnia geriatryczna czeka na pacjentów. Działać będzie od 20 października.

Seniorzy po 60 roku życia mają zapewnioną kompleksową opiekę z uwzględnieniem chorób przewlekłych. Chodzi o pomoc lekarską, pielęgniarską i rehabilitacyjną. Geriatra na podstawie wywiadu lekarskiego, jakości i warunków życia pacjenta – określa najpilniejsze potrzeb, ale także problemy zdrowotne.

Aby zarejestrować się do poradni trzeba mieć skierowanie od lekarza rodzinnego lub innego specjalisty. Termin można ustalić przez szpitalny call center pod nr tel 95 782 77 77, pisząc maila na adres rejestracja@szpital.gorzow.pl lub osobiście w okienku szpitalnej rejestracji.

gorzów szpital senior 1

i

Autor: archiwum redakcji Wjazd do poradni szpitalnych przy Walczaka.

Poradnia geriatryczna działać będzie od środy- 20 października, co środę. Mieści się ona w szpitalnym kompleksie przy ul.Walczaka 42, w gabinecie nr 11. Czynna będzie w godz. od 9 do 13. Szczegóły na stronie i facebooku gorzowskiego szpitala.

Akcja "Jedno dziecko, jedno drzewko" w Szczecinie

Quiz. Jesienne zwyczaje, które mało kto pamięta

Pytanie 1 z 10
Jak celebrowano dawniej "Dokopiny", czyli święto zakończenia kopania ziemniaków?