Gorzów: policja

i

Autor: Komenda Miejska Policji w Gorzowie.

Gorzów: Policja zatrzymała kierowcę, który potrącił 4-latka! [AKTUALIZACJA]

2021-10-11 16:05

Z ostatniej chwili! O godzinie 17.31 policja poinformowała, że mężczyzną został zatrzymany. Czekamy na szczegóły, wcześniej informowaliśmy, że policja nadal poszukuje mężczyznę, który w niedziele śmiertelnie potrącił 4-letniego chłopca. Mieszkańcy są wstrząśnięci tragedią. W miejscu dramatu składane są kwiaty i znicze.

Dane kierowcy śmiertelnego wypadku znane gorzowskiej policji. Sprawca, który wjechał w chłopca i w ścianę kamienicy, nadal poszukiwany. Śmierć 4-latka poruszyła gorzowian.

Tożsamość kierowcy, który zbiegł z miejsca tragedii jest znana policji, ale na razie nie jest ona podawana do opinii publicznej. Niewykluczone, że taka decyzja zostanie podjęta. Więcej szczegółów na tę chwilę policja nie chce ujawniać.

Gorzów: policja

i

Autor: Komenda Miejska Policji w Gorzowie.

W miejscu dramatu gorzowianie zapalają znicze, pojawił się też krzyż. Mundurowi proszą o kontakt każdą osobę, która była świadkiem lub widziała uczestników tego wypadku zarówno przed jak i po zdarzeniu. Dzwonić trzeba pod numer alarmowym 112.

Przypomnijmy - do tragedii doszło w niedzielę po godzinie 17.30. Dwa samochody jechały w stronę ulicy Łokietka. Kierujący chevroletem chciał wyprzedzić bmw, doszło do zderzenia, chevrolet zjechał na chodnik i śmiertelnie potrącił czterolatka.

Ile wiesz o spalaniu tłuszczu?

Pytanie 1 z 8
Powolne ćwiczenia spalają więcej tłuszczu niż intensywne cardio