Gorzów: maseczki

i

Autor: Materiały Lubuskiej Policji

Gorzów: Policja sprawdza, czy nosimy maseczki

2021-12-22 13:03

Jest duża liczba zachorowań, są też policyjne kontrole maseczek w Gorzowie. Konkretnie to, czy są noszone, sprawdzane jest przede wszystkim w galeriach handlowych i marketach spożywczych.

Tam w okresie świąteczno-noworocznym są największe skupiska ludzi. Wciąż obowiązują przepisy nakazujące zasłanianie nosa i ust w zamkniętych pomieszczeniach dostępnych publicznie. Marcin Maludy z lubuskiej policji jest świadomy, że temat jest drażliwy, ale tego typu kontrole należą do obowiązków policjantów. Jak dodaje:

MATRIX Zmartwychwstania. Trenuj jak Neo | ESKA XD - Fit vlog #38

Siła argumentu, a nie argument siły. Chodzi o to, żeby umieć się spierać na argumenty i nawet jeżeli ktoś nie szanuje czyjegoś zdania, to warto jednak, aby wyrazić swoje zdanie w sposób cywilizowany. Nie taki, który wielokrotnie podają media, jak chociażby sytuacja, która ostatnio miała miejsce w Zamościu.

Jak wcześniej informowaliśmy, częstsze kontrole maseczkowe prowadzone są teraz również w gorzowskiej komunikacji miejskiej. Ma to zapewnić bezpieczniejszy przejazd pasażerom, ale także kierowcom MZK. Ci, którzy odmawiają założenie maseczki muszą liczyć się z mandatami.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Muszę zrezygnować z udziału w programie. Zaczynam pracę nad nową muzyką i jak wchodzę do studia przed południem, potrafię z niego wyjść dopiero o czwartej nad ranem. Nie sądzę, by udało mi się pogodzić to z kolejną edycją. Kim jestem?