Zima - zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Archiwum

POGODA

Gorzów pod śniegiem! Czy biały puch utrzyma się w mieście na dłużej? Mamy szczegółową prognozę pogody

2023-12-04 14:26

Na początku ostatniego tygodnia listopada w Gorzowie spadł śnieg. Jest go na tyle dużo, że utrzymuje się już od kilku dni. Jak to będzie wyglądać w tym tygodniu? Sprawdźcie prognozę pogody przygotowaną przez norweskich synoptyków z yr.no!

Cały czas w Polsce mamy astronomiczną jesień, a nad Gorzowem ostatnio pojawił się pierwszy śnieg, który spadł na miasto. Czy biały puch utrzyma się w Gorzowie w następnych dniach?

Patrząc na prognozę pogody na ten tydzień, to śnieg może pozostać w Gorzowie nieco dłużej. Wszystko przez bardzo niskie temperatury. Zwłaszcza w nocy spadną poniżej zera stopni, a ta tendencja, jak prognozują synoptycy norwerskiego portalu yr.no, utrzyma się na pewno do niedzieli!

Śnieżyca w Lublinie. Zobacz na zdjęciach, ile śniegu napadało!

  • 5 grudnia (wtorek) – Od -2 do -5 na termometrach. Przez cały dzień pochmurnie;
  • 6 grudnia (środa) - -4 przez większość dnia. Miejscami może padać deszcz, a to spowoduje, że ulice będą śliskie!
  • 7 grudnia (czwartek) – Nieco mniejszy mróz, niż w poprzednich dniach. Wieczorem może być nawet +1! Warto jednak uważać, bo pojawi się deszcz;
  • 8 grudnia (piątek) – Od 0 d -1 stopni na termometrach. Słońca jak nie było w poprzednich dniach, tak nie będzie nadal;
  • 9 grudnia (sobota) – Od 0 do -2 stopni. Miejscami może popadać deszcz!
  • 10 grudnia (niedziela) – Zdecydowanie najwięcej opadów pod koniec tygodnia. Do tego wciąż minusowa temperatura. Będzie niebezpiecznie na ulicach!
Atak zimy w Warszawie. Pierwszy śnieg w tym sezonie
Sonda
Wolisz zimę czy lato?