Stal Gorzów kibice

i

Autor: mazinio Stadion im. Edwarda Jancarza (fot. archiwum).

Gorzów: Pobiegnij ze Stalą Gorzów... wirtualnie

2020-07-27 19:24

Stal Gorzów postanowiła uczcić 73 rok działalności biegiem. Ponieważ panuje pandemia, będzie to bieg wirtualny. Udział może wziąć każdy. Wystarczy przebiec 7,3 km między 27, a 31 lipca.

Stal Gorzów organizuje bieg… wirtualny. W ten sposób klub uczci 73 rok działalności. To także zachęta do indywidualnej aktywności w dobie pandemii. Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział? Po pierwsze trzeba się zarejestrować na stronie klubu. Wnieść opłatę startową w wysokości 35 zł. I wreszcie założyć buty i przebiec 7 km 300 m (7,3 km na 73 lata). Jaką trasę sobie wybierzemy, zależy tylko od nas.

Trzeba skorzystać z jakiejś aplikacji lub zegarka, która pokaże i wskaże nam ten przebiegnięty dystans. Potem robi się zrzut z ekranu lub zdjęcie tego zegarka i przesyła do nas - mówi Magdalena Ciszek-Kozłowska, dyrektor marketingu w KS Stal Gorzów.

Zabawa trwa do końca sierpnia. Każdy uczestnik na maila otrzyma potwierdzenie uczestnictwa, co będzie przepustką do odebrania okolicznościowego medalu. To drugi bieg organizowany przez Stal. Pierwszy odbył się z okazji 70-lecia klubu.

Szczegóły i link do zapisów znajdziecie na Facebooku Stali Gorzów.

Sonda
Czy wakacje nad Bałtykiem są drogie?