To był pracujący weekend lubuskich policjantów

i

Autor: Lubuska Policja To był pracujący weekend lubuskich policjantów

Gorzów: Pięć osób trafiło do szpitala, dwie są w stanie ciężkim. Trudny weekend na drogach

2020-07-27 15:55

Pięć osób trafiło do szpitala z czego dwie w stanie ciężkim - to bilans trzech zdarzeń drogowych z weekendu w okolicach Gorzowa. Policja ustala okoliczności jak do nich doszło.

Groźny wypadek miał miejsce w sobotę (25.07) w Białczu, koło Witnicy. Zderzyły się osobówka i bus. Jedno z aut dachowało, a drugie przewróciło się na bok. Strażacy użyli ciężkiego sprzętu, aby wydostać zakleszczone cztery osoby. 22-letni mężczyzna w stanie ciężkim z urazem głowy i klatki piersiowej trafił na OIOM gorzowskiej lecznicy. Świadkowie tego wypadku proszeni są o zgłaszanie się na policję.

W sobotę groźnie było także na trasie S3. Podróżujący 58-latek z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze, po czym odbił gwałtownie kierownicą i uderzył w barierę energochłonną. Razem z dziećmi- 4-letnim i 9-letnim trafił do szpitala. Na szczęście nic poważnego się nie stało.

Z kolei w niedzielny wieczór (26.07) w Stanowicach w gminie Bogdaniec 31-letni mężczyzna motocyklem uderzył w mur. Jak podaje policja- prawdopodobnie jechał bez kasku. W stanie ciężkim przebywa w gorzowskim szpitalu.

Z którego miasta jest bliżej do Katowic? Masz 50 procent szans!

Pytanie 1 z 10
Z którego miasta jest bliżej do Katowic?
Pierwszy pacjent wyleczony osoczem ozdrowieńca