szpital punkt odbioru

i

Autor: Agnieszka Wiśniewska

Gorzów: Po wyniki badań już wkrótce do Centralnego Punktu Odbioru Wyników

2020-08-12 12:19

Po wyniki badań bez wchodzenia do gorzowskiego szpitala.​ Przy Dekerta powstaje Centralny Punktu Odbioru Wyników. Takie rozwiązanie ma ograniczyć liczbę osób wchodzących do lecznicy i poprawić bezpieczeństwo pacjentów i pracowników szpitala.

Będzie się on znajdował w nieczynnej od kilku lat portierni przed głównym budynkiem szpitala. Trwają prace adaptacyjne, trzeba wymienić okna, pomalować wnętrze i zapewnić dostęp do sieci komputerowej, bo same wyniki nie będą przechowywane w punkcie, tylko drukowane dzięki wprowadzonemu przez lecznicę elektronicznemu systemowi obsługi pacjenta. Podobnie jak teraz przy odbiorze wyników trzeba będzie okazać dowód tożsamości lub upoważnienie. Takie rozwiązanie ma ograniczyć do minimum miejsca, w których potencjalnie może dojść do zakażenia koronawirusem

Centralny Punkt Odbioru Wyników to nie jedyna możliwość odebrania wyniku badań bez konieczności wchodzenia do szpitala. Kilka miesięcy temu lecznica uruchomiła system e-rejestracja, który umożliwia nie tylko dostęp do wyników, ale także zapisanie się do wybranych przyszpitalnych poradni specjalistycznych.

Testy do policji Multi Select 2020. Sprawdź, czy możesz zostać policjantem - cz. III

Pytanie 1 z 20
Chętnie czytam czasopisma techniczne
Pierwszy pacjent wyleczony osoczem ozdrowieńca