Gorzów: Park Wiosny Ludów

i

Autor: SG Park Róż zmienił się najbardziej.

Gorzów: Po Parku Róż można już spacerować

2022-01-10 14:39

Trzeba jednak uważać na ciężki sprzęt, bo prace w parku ciągle trwają. Pierwsi mieszkańcy, którzy wybrali się na spacer cieszą się, że prace zmierzają wreszcie do końca, ale same efekty rewitalizacji jednym się podobają, innym nie.

Plac zabaw na tak, reszta jak cię mogę - gorzowianie oceniają to, co zostało zrobione w Parku Wiosny Ludów. Prace jeszcze trwają, ale pierwsi spacerowicze już się pojawili. ​A wraz z nimi pierwsze opinie na temat rewitalizacji centralnego parku Gorzowa. Zdaniem naszych rozmówców białe ławeczki w ogrodzie różanym długo białe nie zostaną, brakuje także ogrodzonego wybiegu dla psów. Ale są też pozytywy, tym największym nowy plac zabaw. Tarasy nad stawem wywołują mieszane odczucia.

Gorzów: Park Wiosny Ludów

i

Autor: SG Prace w parku ciągle trwają.

Może jak folie zostaną zdjęte i park się zazieleni będzie więcej zachwytów. Na razie trwają jeszcze prace przy tarasach nad stawem, porządkowany jest teren, wszystko ma być gotowa do końca stycznia. Przypomnijmy, że pierwotnie roboty miały być zakończone pół roku temu. Rewitalizacja Parku Wiosny Ludów kosztowała blisko 6 mln zł.

Gorzów: Park Wiosny Ludów

i

Autor: SG

Ile wiesz o gotowaniu i jedzeniu? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 15
Bez czego nie da się zrobić majonezu?