gorzów matejki mzk bum

i

Autor: czytelnik Auto wyjechał w tył autobusu.

Gorzów: Deszcz i niebezpieczne zdarzenia. Krakasa oraz promile!

2021-08-30 15:48

Utrudnienia na Trasie Nadwarciańskiej spowodowane zderzeniem pięciu pojazdów. Z kolei w niedzielny wieczór (29.08) pijana kierująca wjechała w autobus na osiedlu Staszica. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Uwaga kierowcy- utrudnienia i korek w Gorzowie. W poniedziałek (30.08) przed godz. 15 na pasie w kierunku ul. Kasprzaka, przed zjazdem w ul. Zieloną zderzyły się pięć aut – cztery osobówki i ciężarówka nauki jazdy. Droga jest zablokowana, utworzył się korek sięgający ul. Pomorskiej. Na miejscu działają policjanci. Wstępnie nikt nie został ranny.

Natomiast w niedzielę na ul. Matejki w Gorzowie. Około godz. 20.30 na przystanku przy księgarni w stojący autobus MZK-a, w jego tył, wjechała kierująca osobówką. Jak się okazało, po przyjeździe policji, 48-latka była pijana. Miała 2,5 promila alkoholu w organiżmie. Kobieta jak i pasażerowie miejskiego autobus nie odnieśli żadnych obrażeń.

Kierująca usłyszała zarzut, za który grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności. Mundurowi apelują do kierowców o rozwagę.

Policjanci eskortowali samochód z rodzącą kobietą
Sonda
Czy niedziele handlowe powinny wrócić?