Gorzów: bulwar

i

Autor: SG Od piątku sportowe emocje można przeżywać ze znajomymi w pubie

Gorzów: Pierwszy pub na Nadwarciańskim Bulwrze wznawia działaność po 3 latach

2020-07-09 15:54

Ponad 3 lata gorzowianie czekali na możliwość pobawienie się na bulwarze. Pierwszy lokal wznawia działalność w piątek (10.07). W kolejnych niszach pod estakadą kolejową trwają prace remontowe. PKP PLK, które nimi zarządza, podpisało do tej pory umowy z 5 najemcami. Jedną z nich jest Santa Fee.

Pierwszy pub otwiera się na gorzowskim bulwarze! Mieszkańcy czekali na to ponad trzy lata. Imprezowe życie wraca nad Wartę.

W piątek (10.07) o godzinie 18.00 w niszach działalność wznawia Bulwar Sport Pub Gorzów. Przerwa spowodowana była remontem estakady. W lokalu trwają ostatnie prace.

- Stali bywalcy poczują się jak u siebie - mówi pan Robert, dzierżawca pubu: - Otworzyliśmy się w takim samym charakterze jak byliśmy poprzednio. Będziemy trzymać styl bardziej sportowy, taki angielsko-pubowy. Kto lubi sport, kto lubi posiedzieć przy telewizorze, kto lubi dobre napoje, to miejsce dla niego.

Ze względu na pandemię nie będzie hucznego otwarcia. W pubie obowiązują obostrzenia sanitarne. Przy barze jest mniej hokerów. Przed lokalem działać będzie ogródek.

W kolejnych niszach także trwają prace remontowe. Lokalami zarządza PKP PLK. Rzecznik spółki poinformował nas, że pięciu dzierżawców, którzy wcześniej prowadzili tu działalność, podpisało umowy. Jednak cztery osoby zrezygnowały. W najbliższym czasie PKP ma znaleźć nowych najemców.

Ennio Morricone, John Williams, a może Vangelis - kto jest najlepszym kompozytorem muzyki filmowej? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Który z kompozytorów jest znany ze współpracy z reżyserem Sergiem Leonem?
Zwiedzanie Torunia powinniśmy rozpocząć w sercu miasta