Są pierwsze zgłoszenia na NSK2020

i

Autor: Tomasz_Mikolajczyk /pixabay.com Są pierwsze zgłoszenia na NSK2020

Gorzów: Pierwsze zgłoszenia do Nocnego Szlaku Kulturalnego. Odbędzie się we wrześniu?

2020-07-01 15:43

Taniec z ogniem i gitary - są pierwsze zgłoszenia na Nocny Szlak Kulturalny w Gorzowie. Można zgłaszać wydarzenia (od 1.07), ale nie wiadomo czy nocne zwiedzane - z uwagi na panującą epidemię - się odbędzie.

Do MCK-u wpłynęły cztery propozycje m.in. taniec kuglarzy z ogniem, koncert gitarowy czy wystawa malarska. Tradycyjna noc imprez i zabaw ma się odbyć 12-go września.

- To wstępna data, bo nie wiemy jaka wówczas będzie sytuacja epidemiczna. Za każdy punkt jest odpowiedzialna osoba, która go organizuje. Mamy jeszcze trochę czasu, zastanawiamy się jak sformalizować te wymogi odnośnie reżimu sanitarnego - mówi Hanna Błauciak, dyrektor MCK-u, organizator.

Miejskie Centrum Kultury rozpoczęło przyjmowanie zgłoszeń od instytucji, stowarzyszeń czy artystów. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej nsk.mckgorzow.pl.

W przypadku pogarszającej się sytuacji epidemicznej nie wykluczone jest przeniesienie imprezy na przyszły rok.​ Przypomnijmy- nocny szlak to kilkadziesiąt imprez w ciągu kilku godzin.

Na rowerze na Gibraltar

Jesteś prawdziwym kociarzem? Sprawdź, ile wiesz o kotach! [QUIZ]

Pytanie 1 z 18
Według jednej z legend kot ocalił Mahometa przed:
Jesteś prawdziwym kociarzem? Sprawdź, ile wiesz o kotach! [QUIZ]