gorzów Nierzym 1

i

Autor: archiwum redakcji Przed wejściem staną parkomaty.

Gorzów: Parkomaty, pomost, ochrona. Zmiany na ośrodku Nierzym nad jeziorem [AUDIO]

2021-03-09 12:43

Podgorzowski ośrodek przygotowuje się do sezonu. Do niego zostało jeszcze trochę czasu, ale prace, które trzeba wykonać, nie są takie proste. Zmiany będą widoczne już przed wejściem na obiekt oraz także w środku.

Chodzi o to, by w Nierzymiu bez czekania w kolejce po bilet, wejść na obiekt oraz spędzić bezpiecznie i atrakcyjnie czas wolny. Nowością będą parkomaty. Cztery- pięć starszych sztuk, które zostały po wymianie zastąpią kasjera, który dotychczas wydawał bilety.

O zmianach mówi Włodzimierz Rój, dyrektor OSiR-u, zarządca Nierzymia pod Gorzowem:

Tradycyjnie przed wakacyjnym sezonem naprawiony zostanie pomost- kilkaset zmruszałych desek, pojawi się także kilka ton świeżego piasku. Ośrodek cieszy się zainteresowaniem rodzin, jest tam plac zabaw, boiska do gry w siatkówkę oraz zacienione miejsca do wypoczynku.

gorzów Nierzym 2

i

Autor: Mazinio/archiwum Gorzowianie chętnie odwiedzają Nierzym.

O bezpieczeństwo wypoczywających dba firma ochroniarska. Honorowane są ulgi jak karta mieszkańca czy dużej rodziny. Na ośrodek nie wolno zabierać psów.

Tak jak w ubiegłe wakacje, jeżeli nadal będzie pandemia, na Nierzym będzie mogło wejść kilkaset osób. Rozstawione będą środki dezynfekujące, a komunikaty o zasadach będą puszczane przez głośniki.

Leniwce - mistrzowie oszczędzania energii | ESKA XD - Zwierzenia Eweliny #17

QUIZ: Czy znasz tabliczkę mnożenia? Sprawdź!

Pytanie 1 z 15
2x6 to: