gorzów park róż listopad 1

i

Autor: Łukasz Kulczyński/gorzow.pl Praca wre, czy się uda dotrzymać terminu?

Gorzów: Park Róż gotowy będzie w Wigilię? Zostało kilka dni...

2021-12-20 17:32

To, póki co, ostatni termin jaki wykonawca gorzowskiej rewitalizacji ustalił z urzędnikami. Sprawdziliśmy w magistracie czy nie wpłynął wniosek o przedłużenie zakończenia inwestycji. Wszystko wskazuje na to, że pracownicy zdążą.

Jak informuje Wiesław Ciepiela, rzecznik gorzowskiego ratusza- póki co żadnego pisma nie dostali. Zatem w Wigilię, w piątek (24.12) park w centrum Gorzowa powinien być gotowy. Ostatnio wykonano zakątek różany. Biała pergola widoczna jest z daleka. Wiosną zakwitną na niej róże. Wkrótce pojawią się ławki. Są asfaltowe alejki wokół stawu.

gorzów park róż listopad 2

i

Autor: Łukasz Kulczyński/gorzow.pl Sporo jest zrobione, ale jednak nie wszystko

Nowej nawierzchni nie ma jeszcze od ul. Strzeleckiej a bramą od ronda Kosynierów Gdyńskich. Fachowcy uwijają się przy schodach. W stawie coraz więcej wody, a budowa tarasów powoli dobiega końca. Przy placu zabaw są ławki, kosze i stoliki z szachownicami do gier. Czy gorzowianie wybiorą się na świąteczny spacer? To się okaże za kilka dni.

Przypomnijmy- rewitalizacja za 6 milionów złotych przeciąga się. Najpierw miała być gotowa w czerwcu, potem w sierpniu, we wrześniu, w listopadzie a teraz w grudniu.

Oddanie do użytku pierwszego zmodernizowanego peronu i kładki dla pieszych na dworcu Warszawa Zachodnia

Quiz. Przysmaki wigilijne i bożonarodzeniowe - czy rozpoznasz je wszystkie i zgarniesz komplet puntów?

Pytanie 1 z 23
Tradycyjne świąteczne ciasteczka to: