Gorzów: MCK

i

Autor: SG MCK w Gorzowie

Gorzów: „Pan Trener”, czyli futbol w offowym teatrze

2020-07-14 8:58

Co możne wyjść z połączenia V-ligowej piłki nożnej i offowego teatru? Gorzowianie będą mieli okazję to sprawdzić w najbliższy czwartek. MCK zaprasza na Spotkanie z Off teatrem i „Panem Trenerem".

Piłka nożna... na wesoła - gorzowskie Miejskie Centrum Kultury zaprasza na plenerowe spotkanie z OFF Teatrem. W czwartek 16 lipca o godzinie 20.00 publiczności zaprezentuje się Wojciech Tremiszewski w monodramie „Pan trener”. Aktor znany jest z występów w kabarecie Limo, wcieli się w postać trenera Rafała Wąsika. Spektakl pokazuje kulisy piłki nożnej, nie tej wielkiej, na najwyższym poziomie, ale... V-ligowej, półamatorskiej. Sztukę napisał Szymon Jachimek, a wyreżyserował Jakub Ehrlich. Spotkania z Off teatrem organizowane są w Gorzowie od lat.

- Tegoroczna pandemia zmusiła nas do zmiany planów - mówi Hanna Błauciak, dyrektor MCK w Gorzowie. - Spektakle z cyklu Spotkanie z Off teatrem odbywały się do tej pory w przestrzeni miasta w okresie wakacyjnym. Jednak w tym roku zapraszamy na dziedziniec przy Miejskim Centrum Kultury. Będziemy mieli przygotowane miejsca siedzące dla wszystkich. Wstęp jest wolny.

Uczestnicy spektaklu muszą pamiętać o obostrzeniach sanitarnych. Przypominamy: monodram "Pan trener" odbędzie się 16 lipca, na parkingu przed MCK. Początek godzina 20.00

Ennio Morricone, John Williams, a może Vangelis - kto jest najlepszym kompozytorem muzyki filmowej? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Który z kompozytorów jest znany ze współpracy z reżyserem Sergiem Leonem?