Gorzów: Teatralna

i

Autor: kb Teatralną nie przejedziecie od Szpitalnej do Ogrodowej.

Gorzów: Pamiętajcie o utrudnieniach na Teatralnej

2021-09-30 7:17

Czwartkowy poranek na gorzowskich ulicach bez większych incydentów i awarii. Wciąż drogowcy działają na Kasprzaka, czy też Żwirowej. Pamiętać też należy o zamkniętym od wczoraj fragmencie Teatralnej.

Wracając do tematu Teatralnej. Wczoraj trochę bez zapowiedzi na fragment od Ogrodowej do Szpitalnej wszedł wykonawca przedłużenia Spichrzowej. Nie przejedziecie tam od jednej ani drugiej strony. Trzeba w tym momencie omijać przez Warszawską albo Sikorskiego. Docelowo przejazdu w tamtym miejscu nie będzie. Po otwarciu nowego odcinka Spichrzowej, ulica Teatralna ma stać się drogą Osiedlową. Fragment między Zagłoby a Bazaltową na Żwirowej z tylko jednym pasem otwartym, należy o tym pamiętać. Jest tam sygnalizacja świetlna, która steruje ruchem wahadłowym. Trwają też prace na Kasprzaka. Wymieniają tam nawierzchnię, też jest wahadłówka sterowana przez kierującego ruchem. Sugerowany objazd przez Koniawską. Wciąż nieprzejezdne Okólna, Słoneczna i Długosza. Prace także dalej na Chrobrego i Mieszka I.

Pogoda w Gorzowie i okolicach ładna. Słońca będzie do nas wyglądało najchętniej od kilku dni. Kropiło w nocy, ale dzisiaj w ciągu dnia z licznych chmur deszcz spaść nie powinien. Temperatury coraz niższe, o poranku więcej niż 10 stopni na termometrach nie zaobserwujemy. Później powinno dobić do około 15. Ciśnienie dzisiaj w okolicach idealnego.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Jestem przerażona! Stalker przychodzi pod mój dom od pół roku. Bez zakazu zbliżania może mnie skrzywdzić lub zamordować! Kim jestem?