Gorzów: zbiórka na Niko

i

Autor: ratujemyzwierzaki.pl Pieniądze na leczenie psa zebrano w 13 godzin.

Gorzów: Owczarek Niko uratowany, w 13 godzin zebrano pieniądze na zabieg

2020-10-09 17:28

Niko to półroczny owczarek niemiecki który sporo przeżył. Jego właściciel przypadkowo potracił go samochodem. Wypadek był poważny, pies ma strzaskaną miednicę. Koszty leczenie były wysokie, więc właściciel postanowił uśpić psa. Na szczęście dla Niko, zajęła się nim fundacja, a ludzie dobrej woli zrzucili się na jego leczenie.

Niko ma szansę na normalne życie. Zebrano potrzebną sumę na rehabilitację szczeniaka. Młodego owczarka niemieckiego uratowali gorzowscy weterynarze. Zwierzę trafiło do nich, po tym jak przypadkowo samochodem potracił je właściciel.

Badanie wykazało, że pies ma strzaskaną miednicę. Mężczyzna, gdy dowiedział się ile kosztować będzie leczenie, chciał go uśpić. Suma była wysoka, chodzi o 10 tys. zł. Klinika skontaktowała się z Fundacją Ochrony Zwierząt Animalove z Wielkopolski. Ta podjęła się pomocy zwierzęciu.

Fundacja zorganizowała zbiórkę na portalu ratujemyzwierzaki.pl. Potrzebną kwotę udało się zebrać w 13 godzin. Przedstawiciele organizacji byli pozytywnie zaskoczeni ofiarnością ludzi. Niko przeszedł już operację.

Owczarka czeka długa rehabilitacja, ale są szanse, że wróci do sprawności. Na razie przebywa w gorzowskiej klinice. Opuści ją gdy będzie w stanie samodzielnie się poruszać. O dalszych losach psa zdecyduje fundacja.

Światowy Dzień Ptaków. Co to za ptak? Sprawdź, czy byłbyś dobrym ornitologiem [QUIZ]

Pytanie 1 z 14
Co to za ptak? Rozpoznaj po zdjęciu
Światowy Dzień Ptaków. Co to za ptak? Sprawdź, czy byłbyś dobrym ornitologiem [QUIZ]