Gorzów: Park Wiosny Ludów

i

Autor: Bartłomiej Nowosielski/gorzow.pl Inspektor nadzoru przyrodniczego będzie dbał o zieleń w trakcie inwestycji.

Gorzów: Ostatni dzień zapisów na warsztaty o miejskiej zieleni

2021-10-12 12:21

W Gorzowie trwają konsultacje „Porozmawiajmy o zieleni w mieście”. Mieszkańcy mogą wziąć udział w warsztatach, które zaplanowano na 19 i 21 października. Żeby w nich uczestniczyć trzeba się zapisać. Dziś jest ostatni dzień, żeby to zrobić.

Do północy macie czas, żeby zapisać się na warsztaty o miejskiej zieleni. W Gorzowie trwają konsultacje społeczne. Urzędnicy czekają na opinie na temat tego jak zajmować się terenami zielonymi w mieście, w trakcie inwestycji, co ze zwierzętami i jak prowadzić edukację ekologiczną. Opinię można przesłać internetem lub wziąć udział w warsztatach. Dziś (12.10) jest ostatni dzień, żeby się na nie zapisać.

Widzimy, że jest zainteresowanie. Można zgłaszać uwagi poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej miasta. I te formularze już spływają. Widzimy też zainteresowanie warsztatami i chętne osoby mogą się na nie zgłaszać - mówi Iwona Olek, wiceprezydent Gorzowa.

Zapisy na warsztaty na stronie miasta- zakładka dialog społeczny. Warsztaty odbędą się 19 i 21 października. Z kolei formularze można wypełniać do 24 października.

Quiz punktowy z obrazkami

Pytanie 1 z 1
pytanie 1
Biała herbata