gorzów szpital koronka

i

Autor: materiały szpitala Gorzów Medycy w pełnym rynsztunku.

Gorzów: Oddział laryngologiczny wstrzymuje przyjmowanie pacjentów

2021-12-14 16:46

Lekarze z tego oddziału zostali przesunięci do pomocy zakażonym koronawirusem. Problemy są także na internie, gdzie jest ognisko wirusa. Póki co jednak pacjenci są tam przyjmowani.

Laryngologia zamknięta, problemy na internie​. Trudna sytuacja w gorzowskim szpitalu. Przybywa pacjentów covidowych. Aktualnie (14.12) jest ich 119-tu, w tym 9-ciu na zakaźnym OIOM-ie. Do opieki nad nimi skierowano lekarzy z oddziału laryngologicznego. To spowodowało, że lecznica musi wstrzymać przyjęcia na laryngologię. Problemy są także, gdzie indziej.

Mamy niestety kilka oddziałów, z którymi mamy problem. Największy na internie, tam się pojawiło ognisko wirusa, ale mimo wszystko jakoś sobie dajemy z tym radę. Staramy się nie wstrzymywać przyjęć na internie - mówi Robert Surowiec, wiceprezes Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie.

Szpital przy Dekerta z zakazem wstępu

i

Autor: materiał redakcji

Na tę chwilę pozostałe oddziały szpitalne i poradnie pracują normalnie. Pacjenci są przyjmowani i mogą liczyć na opiekę medyczną. Czy tak pozostanie, wszystko zależy od tego, jak rozwijać się będzie sytuacja pandemiczna i ilu pacjentów z koronawirusem trafi do lecznicy.

Co wiesz o potrawach świątecznych?

Pytanie 1 z 12
Z czego powinien być tradycyjny kompot wigilijny?