gorzów parkingi

i

Autor: wh

Gorzów: Od poniedziałku drożej na parkingach

2022-01-14 12:09

Od poniedziałku (17.01) za parkowanie jak za zboże. Będą nowe ceny na parkingach w centrum Gorzowa, do poszerzenie płatnej strefy jeszcze jednak przez jakiś czas nie dojdzie.

Miasto poczeka z tym do końca remontów na Chrobrego i Mieszka I. Część rozwiązań szczególnie nie spodoba się kierowcom. Bilet kupiony na parkingu OSIRu nie będzie obowiązywał w Strefie Płatnego Parkowania i na odwrót. Obiekty podlegają różnym przepisom i nie mogą być razem rozliczane - tłumaczy Włodzimierz Rój, dyrektor OSIRu:

WOJOWNICY HIGH LEAGUE 2 [PASHABICEPS, OWCA WK, FAGATA, LEXY CHAPLIN] | ESKA XD - Radio Eska #40

W zasadzie nie różnią się wcale. Stawka jest ta sama, tylko ustawa o drogach nie pozwala na mieszanie między sobą tych biletów. Z prawnego punktu widzenia wielu ludzi będzie nam po prostu wymyślać różne kruczki.

Od poniedziałku bilet jednorazowy w SPP kosztować będzie: 15 minut- złotówkę, pół godziny- 2 złote, godzina – 3,5 a kolejna 4 złote. Brak biletu parkingowego to kara 50 złotych, o ile zapłacimy w ten sam dzień. Jeżeli nie, to wzrośnie do 200 złotych. Zmieniają się też godziny obowiązywania SPP. Po zmianach będzie to od 8 do 18.

Czy wiesz jaki mandat dostaniesz za to wykroczenie? Sprawdź się naszym QUIZIE!

Pytanie 1 z 10
Przekraczając prędkość o 71 km/h i więcej trzeba liczyć się z mandatem o wysokości?
Kierująca skodą  na ul. Krzywoustego przekroczyła prędkość o 36 km/h