gorzów um 1

i

Autor: archiwum redakcji Dwa dni w miesiącu praca z domu.

Gorzów: Nie w biurze a w domu. System pracy zdalnej metodą na oszczędności?

2022-12-28 12:22

W gorzowskim magistracie trwają przygotowania do wprowadzenia nowego pomysłu. O nim Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa, poinformował swoich pracowników na wigilijnym spotkaniu, którzy mieli go przyjąć z aprobatą.

Gorzowski urzędnik przez dwa dni w miesiącu mógłby pracować zdalnie czyli w domu. Powinno to wpłynąć na lepszy komfort pracy, a tym samym na wydajność pracy. Nowy system ma nie zakłócać pracy urzędu, ani nie sprawiać problemów mieszkańcom.

- Dzień w pracy zdalnej pracownicy mogą wykorzystać na dokształcenie, rozwój zawodowy. Zaoszczędzą na dojazdach do pracy, a urząd na energii, wtedy kiedy pracownik znajduje się w domu. System w Gorzowie przetestujemy jako jedni z pierwszych w kraju - mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik gorzowskiego ratusza.

gorzów um 2

i

Autor: archiwum redakcji Zmiana systemu pracy od 2023 roku.

Nowe rozwiązania będą usprawniane, a system zacznie działać w przyszłym roku. Kiedy dokładnie? Tego jeszcze nie wiadomo, to zależy od przygotowań organizacyjnych. 

Potrącenie rowerzystki uchwycił miejski monitoring

QUIZ. TO wydarzyło się w 2022 roku. Myślisz, że będzie łatwo? Pomyśl jeszcze raz!

Pytanie 1 z 15
Niewątpliwie największym (i zarazem najgorszym) wydarzeniem mijającego roku była bandycka napaść Rosji na Ukrainę. Dziś mamy...