gorzów nowożeńcy Azorki 1

i

Autor: facebook.com/azyl.schronisko.azorki Jedna z par, która obdarowała karmą gorzowskie schronisko.

Nowy trend w gorzowskim schronisku

Gorzów: Nie kwiaty, nie wino czy zdrapki - tylko karma​ dla psów!

2023-10-04 13:16

Nowożeńcy z Gorzowa i okolic wspierają gorzowskie schronisko Azorki na Zawarciu. To ciekawy i trafiony pomysł, może stanie się nowym trendem. Na czym on polega? Szczegóły w artykule.

Takie wsparcie jest coraz częstsze i nasiliło się w letnich miesiącach. Kilka par, świeżo upieczonych małżonków, po ślubnych uroczystościach odwiedziło gorzowskie schronisko. Nie przyszli z pustymi rękoma. Przed weselem poprosili swoich gości nie o bukiety, a o pożywne jedzenie dla czworonogów. Tak zrobili między innymi Edyta i Krzysztof oraz Kasia i Tomek.

- Bardzo nas to cieszy, że w takim wyjątkowym dniu ludzie myślą nie tylko o sobie, ale także o tych, którzy potrzebują najbardziej tej pomocy. I to co jest jeszcze wyjątkowe, kiedyś zdarzało się to rzadko, a teraz dzieje się częściej. Do tego są to karmy dobrej jakości - mówi Karolina Mroczkowska, wolontariuszka Azroków.

gorzów nowożeńcy Azorki 2

i

Autor: facebook.com/azyl.schronisko.azorki Do Azorków trafia nie tylko karma, ale także budy.

Nie ważna jest ilość ale jakość. Świadoma zbiórka jest najlepsza, dlatego na przykład w przypadku szkół czy przedszkoli, które chcą zbierać karmę, najprościej przedzwonić i zapytać co konkretnie jest potrzebne.

W schronisku przy Fabrycznej przebywa aktualnie około setka zwierzaków. Po więcej odsyłamy na facebooka stowarzyszenia Azyl, które prowadzi placówkę dla bezdomnych psów.

Olsztyńskie morsy rozpoczęły nowy sezon

Czy rozpoznasz te rasy psów?

Pytanie 1 z 8
Jakiej rasy jest ten pies?
quizpsy