Kolejna partia nakrętek zebranych przez policjantów pomogła chorej na łamliwość kości Wiktorii z Gorzowa. Pieniądze uzyskane z recyklingu są przekazywane na rehabilitację nastolatki. Przy okazji mundurowi odwiedzili Wiktorię w jej 16-ste urodziny.
Autor: Materiały prasowe KWP Gorzów/ Materiały prasowePolicjanci pomagają nastolatce od ponad 2 lat.
Mundurowi nakrętki dla dziewczyny zbierają od ponad dwóch lat. Do akcji przyłączyli się także funkcjonariusze z innych regionów. Do Gorzowa nakrętki przyjechała m.in. z Gdańska, Warszawy.
Autor: Materiały prasowe KWP Gorzów/ Materiały prasoweDzięki nakrętkom są pieniądze na rehabilitacje.
Nakrętki przynoszą także mieszkańcy, którzy wsypują je do specjalnego metalowego serca, które stoi przed Komendą Miejską Policji.