gorzów spichrzowa maj 2

i

Autor: Fragles Drogowcy zajmują się także chodnikami.

Gorzów: Nadchodzą spore zmiany na gorzowskich drogach

2022-03-16 7:32

Moc zmian szykuje się od początku przyszłego tygodnia. Już na pewno od poniedziałku (21.03) inaczej pojedziemy chociażby ulicami Roosevelta i Kazimierza Wielkiego. Za jakiś tydzień ruszą też intensywniejsze prace na skrzyżowaniu Chrobrego z Jagiełły i Wybickiego.

Zapowiadane zamknięcie skrzyżowania Chrobrego z Wybickiego i Jagiełły może nastąpić lada chwila, chodzi o konkretnie przyszły tydzień. I tutaj są też lepsze wieści, chociaż jeszcze będzie trzeba poczekać ma potwierdzenie ze strony wykonawcy, że drogowcy wcale nie zamkną go całkowicie.

Możliwe więc, że do paraliżu drogowego nie dojdzie. Na Kosynierów Gdyńskich i Spichrzowej przecież nawet teraz w godzinach szczytu nie jeździ się najbardziej komfortowo. Szczegółów na naszej stronie spodziewajcie się w ciągu dnia.

Już od najbliższego poniedziałku będzie się działo na skrzyżowaniu Roosevelta, jak sami wiecie dosyć ruchliwej w ciągu porannych i popołudniowych godzin szczytu, z Mieszka I.

objazdy roosevelta gorzów

i

Autor: UM Gorzów Wielkopolski Mapka objazdów.
Michael Patrick Kelly dla Radia ESKA - o płycie, emocjach i tajemnicy

W Roosevelta nie wyjedziecie z Kazimierza Wielkiego, w drugą mańkę już bez problemu. Dalej też wyjazdu nie będzie z Mieszka I. Pozmieniana będzie też organizacji ruchu na samej Roosevelta, będą objazdy. (mapka wyżej)

Drogowcy wylali pierwszą warstwę asfaltu na fragmencie nowej nitki ulicy Spichrzowej. Na ten moment najintensywniejsze prace trwają na fragmencie od Hejmanowskiej do dworca Gorzów Wschód. Momentami wiąże się to z utrudnieniami i ruchem wahadłowych na skrzyżowaniu Spichrzowej z Hejmanowskiej. (fot. do artykułu)

W końcu przejezdna jest ulica Długosza. Długo czekali na to mieszkańcy, bo prace miały być zakończone w grudniu ubiegłego roku. To jednak, że nawierzchnia jest wylana, nie oznacza, że remont się skończył.

Jeszcze zostało wylanie drugiej warstwy i prace porządkowe, także trzeba liczyć się z utrudnieniami na dniach. Blisko końca remontu jest także na ulicy Słonecznej.

Poranek w Gorzowie nieco bardziej mglisty, niż mogłoby się wydawać na podstawie prognoz synoptyków. Powoli powinno się jednak przejaśniać i reszta dnia ma być słoneczna. Wyjdzie w praniu. O poranku na gorzowskich termometrach nawet 6-7 stopni, max dzisiaj będzie 13. Opadów deszczu unikniemy.

QUIZ. Działka to twoje hobby? Rozwiąż nasz test i dowiedz się, czy jesteś dobrym działkowcem!

Pytanie 1 z 15
Na działce ROD pod żadnym pozorem nie można hodować: