Gorzów: CEZiB

i

Autor: SG

Gorzów: Na warsztaty CEZiB trzeba jeszcze trochę poczekać

2022-02-02 14:51

Do warsztatów CEZiB dostarczane jest wyposażenie. Uczniowie będą z nich korzystać od nowego roku szkolnego.

Warsztaty przy CEZiB-ie pełną parą ruszą od nowego roku szkolnego - zapewniają władze Gorzowa. Pracownie mają być oddawane etapami. O realizację największej inwestycji edukacyjnej pytali na styczniowej sesji (26.01) radni. Prezydent przyznaje, że są duże kłopoty z poszpitalnym budynkiem B, który mimo różnych starań nadal jest niestabilny. Lepiej sprawy się mają, jeżeli chodzi o obiekty nowe jak hala i warsztaty.

Jeśli idzie o halę, czy warsztaty, to tam terminy nie są zagrożone. Jest dostawa wyposażenia dla warsztatów, więc z nowym rokiem szkolnym będziemy gotowi do oddania tych budynków do użytku i funkcjonowania - mówi Jacek Szymankiewicz, wiceprezydent Gorzowa.

Gorzów: CEZiB

i

Autor: SG Warsztaty od ul. Teatralnej są już na ukończeniu.

Na wyposażenie warsztatów miasto wyda 13 mln zł. Przypomnijmy- Centrum Edukacji i Biznesu zostało powołane do życia na sesji w lutym ubiegłego roku. Wtedy magistrat zapewniał, że hala i warsztaty będą gotowe na pierwszego września... 2021 roku.

QUIZ. Największe romanse gwiazd kina. Sprawdź, czy pamiętasz, kto kogo kochał?

Pytanie 1 z 13
Zanim na zabój zakochał się pięknej prawniczce, był znany z romansów. George Clooney swego czasu tworzył parę między innymi z:
QUIZ. Największe romanse gwiazd kina. Sprawdź, czy pamiętasz, kto kogo kochał?