Gorzów: Jarmark

i

Autor: SG

Gorzów: Na Starym Rynku montują kramy. W czwartek rusza jarmark bożonarodzeniowy

2022-12-13 14:44

W tym roku zakupy zrobimy w 20 stanowiskach z ozdobami, rękodziełem i żywnością. Do tego będą punkty gastronomiczne. Targ odwiedzi Święty Mikołaj z Śnieżynkami, a na scenie kolędy, koncerty i życzenia.

Gorzowski Targ Bożonarodzeniowy ​tuż tuż. Widać to już na Starym Rynku. Rozpoczął się montaż drewnianych straganów. W tym roku będzie 20 stanowisk. Gorzowianie kupią tam wyroby rękodzielnicze, żywność: mód, sery, pieczywo, pierniki. Do tego ozdoby, wyroby ekologiczne, wszystko o tematyce świątecznej. Nie zabraknie budek z jedzeniem i rozgrzewającymi napojami. Jarmark rusza w czwartek (15.12) i potrwa do niedzieli (18.12). Nie zabraknie dodatkowych atrakcji dla mieszkańców.

Gorzów: Jarmark

i

Autor: SG

Stworzymy strefę zimową selfie. Składać się ona będzie z czterech instalacji, w których każdy będzie mógł zrobić sobie fajne zdjęcie związane z świętami Bożego Narodzenia, ale też z miastem Gorzów - mówi Jacek Gumowski, dyrektor Wydziału Obsługi Inwestora i Biznesu.

W piątek i sobotę pojawi się Święty Mikołaj w towarzystwie Śnieżynek. Rozdawany będzie barszcz i świąteczna herbata. Do tego codziennie koncerty, występy i inne atrakcje.

Co wiesz o choince? Chciałbyś sprawdzić swoją wiedzę?

Pytanie 1 z 8
Choinka to drzewo:
Choinka żywa